Kontakt

Zuzana Hrnčířová

Tel.: 731 186 380

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Poprvé na masáži?

   Můžete očekávat velmi příjemné prostředí s přátelským a vřelým přístupem. Před samotnou masáží se domluvíme na druhu a průběhu masáže. Povíte mi, co od masáže očekáváte, jestli máte nějaké zdravotní potíže a jaké máte přání, aby masáž proběhla podle Vašich představ. Potom si odložíte a uložíte se na masážní lehátko (podle předchozí domluvy na záda nebo na břicho). Tělo si přikryjete velkou osuškou. Vaše intimní místa budou vždy zakrytá a to, i v průběhu masáže. Při masáži je odkrytá vždy jen ta část těla, která je právě masírována.
   Pro Vaše naprosté uvolnění a odpoutání se od starostí běžného života Vám pustím relaxační hudbu. U samotné masáže je dobré nemluvit a plně si ji vychutnávat. Přispějete tomu, že pocítíte maximální požitek a hlavně účinek masáže na Vaše tělo a duši. Masáž je dobrá příležitost naučit se „umění“ naslouchat svému tělu, relaxovat, uvolnit se a prožít si příjemné  chvilky.
   Po masáži zůstanete ještě chvíli relaxovat na masážním lůžku. Je důležité nechat doznít masáž a dát tělu čas, pomalu zase procitnout do reality.