Kontakt

Zuzana Hrnčířová

Tel.: 731 186 380

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nabídka masáží

Manuální lymfatická masáž

Je vynikající regenerační technika, která pomáhá rozproudit mízní systém a tím podporuje odtok lymfy. Speciální jemnou masáží se působí na lymfatické cesty a uzliny na krku v tříslech a podpaží, a podporuje se tak odstraňování toxických látek z těla.

Pokud lymfatický systém nefunguje, snižuje se obranyschopnost organismu, imunitní systém je oslaben, člověk často podléhá nachlazení. Zanesené lymfatické dráhy se projevují například celkovou tělesnou únavou, pocity vyčerpanosti, unaveným vzhledem, únavou nohou. Nedostatečná čisticí funkce lymfatických cest způsobuje také vznik otoků (otoky v okolí očí, v obličeji, otoky končetin), neboť se v těle hromadí odpadní látky, které měly tělo přirozenou cestou dávno opustit.

Neopomenutelný je také kosmetický efekt lymfodrenáží na stav kůže a podkoží. Je efektivní detoxikační kůrou aplikovatelnou jak preventivně, tak alternativně při léčbě chronických onemocnění či při snížení funkce imunitního systému.
Doporučení lymfoterapeutů – 10xmasaži absolvovat v co nejkratší době, min 1xtýdně, pro nastartování a probuzení lymfatického systému.

Horní část těla 60 min.
(hlava,krk,ramena,ruce,hrudník)
500 Kč
Dolní část těla s otevřením uzlin na krku 60 min.
(břicho bedra,hýždě,dolní končetiny)
500 Kč
Celé tělo 120 min. 900 Kč

Přístrojová lymfodrenáž

Je metoda založená na přerušované kompresi končetin a vytváří tlakové vlny, které podporují jak lymfatický, tak žilní systém.

Je nejvhodnější jako preventivní terapie u osob vystavených dlouhému stání či naopak sezení, aktivnímu sportovnímu zatížení a u osob s tendencí či dědičností cévní a žilní nedostatečnosti, vzniku křečových žil, revmatických otoků, bércových vředů.

Přístrojová lymfodrenáž je ideální pro detoxikaci organismu, k relaxaci a regeneraci organismu, při křečových žilách a žilní nedostatečnosti, k prevenci a odstraňování celulitidy, při nadváze, při otocích končetin, při bolesti svalů a páteře, při pocitu těžkých a unavených nohou tzv. „těžkým nohám“, k udržování dobrého stavu pokožky v oblasti břicha, boků, stehen, hýždí a končetin v kombinaci s vhodným cvičením a dietou k tvarování postavy, při odstraňování únavových stavů.

Doporučení lymfoterapeutů – 10 x masaži absolvovat v co nejkratší době, min 1x týdně, pro nastartování a probuzení lymfatického systému.

S sebou na ošetření si nezapomeňte přinést bavlněné tepláky nebo elastické kalhoty, ponožky a tričko (aby nic neškrtilo).

Délka ošetření je 50 min.

1 ošetření 250 Kč
10 ošetření 2 300 Kč

 


Klasická, sportovní a rekondiční masáže

Je vhodná pro všechna onemocnění pohybového aparátu, včetně stavů poúrazových, stavů po fyzickém vyčerpání a svalové únavě, přispívá ke vstřebávání otoků, podporuje rekonvalescenci a to vše s cílem navodit stav uvolnění a relaxace

•    regeneruje svalstvo
•    pomáhá rozmělnit svalové spasmy
•    ulevuje od bolesti, způsobené jednostrannou zátěží
•    odstraňuje odumřelé buňky pokožky
•    podporuje krevní oběh
•    při prokrvení a prohřátí dochází k relaxaci a úlevě celého organismu

Celé tělo 90 min.

(záda,krční páteř,šíje,nohy zepředu,zezadu)

700 Kč
Záda 30 min. 220 Kč
Šíje 20 – 30 min. 200 Kč
Záda + šíje 45 – 60 min 420 Kč
Nohy (zepředu,zezadu) 30 – 45 min. 330 Kč

 


ABS masáž - Anti blok systémová masáž

•    odstranění problémů zejména v oblasti křížové, SI kloubu, lopatek a krční páteře
•    uvolní spasmy a napětí v oblasti celé páteře
•    masáž šíje a krční páteře se provádí vleže na břiše, kdy je svalstvo zcela uvolněné a lépe se zpracovává a prokrvuje
•    uvolnění bloků, spasmů kolem páteře napomáhá k úlevě jak fyzické tak psychické

Záda + šíje 45 – 60 min. 420 Kč
Záda 30 min. 220 Kč
Šíje 20 – 30 min. 200 Kč

 


Havajská masáž Lomi Lomi – tělo zezadu

•    tradiční havajská masáž pocházející z Havajských ostrovů založená na rytmickývh technikách využívajících nejen prstů a dlaní,ale také předloktí a loktů
•    stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
•    hluboce relaxuje a harmonizuje
•    odstraňuje svalovou bolest,únavu a napětí, uvolňuje kloubní spojení, pomahá dexikaci organismu a uvolňuje i energetické bloky
•    masáž je označována za perlu mezi ostatními terapiemi

Záda + šíje 45 – 60 min. 420 Kč